Obniżka!

Lana, Śpiworek z bawełny i wełny organicznej NIEBIESKI, 80 cm

4046516595254

LANA5254

Śpiworek do spania z bawełny organicznej i wełny.

Czytaj Dalej


232,00

-20%

290,00 zł


Ostatnie egzemplarze!


Śpiworek do spania z połączenia bawełny organicznej i wełny. Taki zestaw materiałów zapewnia dziecku ciepło podczas snu. Śpiworek wyposażony jest w zapięcie na suwak zabezpieczone u góry by dziecko nie podrapało sobie brody. Śpiworek uszyto tak by dziecięce nóżki miały swobodę poruszania. Wewnętrzna wełniana warstwa zapewnia komfort i ciepło, bawełna jest delikatna dla skóry i przyjemna w dotyku.

Bawełna pochodzi z kontrolowanych upraw. Uprawiana bez użycia chemii, więc produkt końcowy jest odporniejszy na zużycie, lepiej pochłania wilgoć, pięknie pachnie. Bawełna organiczna jest delikatniejsza i oddycha”. Najważniejsze jednak jest to, że bawełna organiczna jest całkowicie bezpieczna. Ponieważ do uprawy bawełny nie są używane żadne środki chemiczne, pestycydy czy nawozy, a w procesie produkcji ubranek nie stosuje się chlorowych wybielaczy i formaldehydu, są one wolne od toksycznych pozostałości. Oznacza to, że ubranka nie podrażniają skóry dziecka i nie wywołują alergii. Z całą pewnością ubranka firmy Lana Natural Wear można polecić najmłodszym, których skóra jest najdelikatniejsza.

Cały proces – od uprawy bawełny, do samego handlu – jest certyfikowany przez GOTS (Global Organic Textile Standard), który poświadcza, że surowiec i technologia wykorzystane do produkcji, a także warunki pracy osób zatrudnionych na wszystkich etapach produkcji, spełniają najwyższe światowe standardy.

Uwaga : ubranko może skurczyć się po praniu do 5%.

Opinie

Napisz opinię

Lana, Śpiworek z bawełny i wełny organicznej  NIEBIESKI, 80 cm

Lana, Śpiworek z bawełny i wełny organicznej NIEBIESKI, 80 cm

Śpiworek do spania z bawełny organicznej i wełny.

Napisz opinię


Inne produkty w tej samej kategorii: