ECOS, Mydło do rąk, Lawenda, 500ml

Ecos

749174796653

EFP06653

ECOS, pielęgnacyjne mydlo do rąk w płynie z witaminą E, lawenda 500ml

Czytaj Dalej


23,00


Dodaj do listy życzeń


SKŁAD:

  • Water
  • Cocamidopropyl Betaine (plant-powered surfactant)
  • Sodium Coco Sulfate (plant-powered surfactant)
  • Cocamidopropylamine Oxide (plant-powered surfactant)
  • Phenoxyethanol (preservative)
  • Glycerin (plant-powered skin softener)
  • Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract
  • Tocopherol (Natural Vitamin E)
  • Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil
  • Linalool (essential oil component)
Baby Bottle Wash jest stworzony ze składników roślinnych aby delikatnie myć butelki dla niemowląt, smoczki, miski i naczynia bez żadnych pozostałości chemicznych. Baby Bottle Wash jest skoncentrowany, hypoalergiczny, bezzapachowy, ze zrównoważonym pH więc jest też delikatny dla rąk. Wystarczy użyć tylko 5ml na miskę wody! Nie zawiera żadnych ostrych przeciwbakteryjnych składników, ale działa na zasadzie dokładnego usuwaniu brudu i bakterii przy pomocy środka powierzchniowo czynnego i wody. Produkt nie jest substytutem dla parowej sterylizacji zalecanej dla noworodków.

SPOSÓB UŻYCIA: Używać jak płynu do mycia naczyń. Wlać około 5 ml do 4 litrów ciepłej wody i umyć butelki dla niemowląt i przybory. Następnie spłukać. Alternatywnie, tryskać mała ilość Baby Bottle Wash bezpośrednio na gąbkę lub szmatkę i użyć do mycia naczyń dla niemowląt. Następnie spłukać.Produkt nie zawiera środków powierzchniowo czynnych pochodnych SLS (laurylosiarczanu sodu)

W 2017 roku firma EARTH FRIENDLY PRODUCTS świętowała 50-lecie tworzenia przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych produktów do czyszczenia i prania przy użyciu naturalnych składników, które są bezpieczniejsze dla ludzi, zwierząt i planety. Z tej okazji zmienili nazwę produktów na ECOS, tak samo jak ich najlepiej sprzedający się detergent do prania. Seria ECOS oferuje efektywne czyszczenie, wyprodukowane z odnawialnych zasobów roślinnych. Wszystkie produkty są wolne od formaldehydu i barwników, łatwo ulegają biodegradacji i łatwo poddają się recyklingowi, a także są wegańskie i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Gama jest całkowicie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, opracowana w oparciu o czystą, przemyślaną naukę i wyprodukowana w USA przy zastosowaniu wytycznych Zero-Waste i w 100% zasilana energią odnawialną.

Opinie

Napisz opinię

ECOS, Mydło do rąk, Lawenda, 500ml

ECOS, Mydło do rąk, Lawenda, 500ml

ECOS, pielęgnacyjne mydlo do rąk w płynie z witaminą E, lawenda 500ml

Napisz opinię


Inne produkty w tej samej kategorii: