Eco Life, Świeca sojowa Wanilia

Eco life

5902738920047

ECL00047

Naturalna świeca zapachowa Wanilia

Czytaj Dalej


39,50


Ostatnie egzemplarze!


Naturalna sojowa świeca zapachowa Wanilia. Świece Eco Life Candles to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne kompozycje zapachowe lub olejki eteryczne w przypadku świec z serii aromaterapia.

Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe.

Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych. Dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła. Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

Środki bezpieczeństwa: Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru. Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu. Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.

Dane techniczne:
Czas palenia: do 50 h
Waga: 650 gr
Opakowanie karton z wypełnieniem
Skład: naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, kompozycje zapachowe
Parametry: 7,5 x 8,7 cm (wys. x śr.)
Miejsce pochodzenia Polska

Opinie

Napisz opinię

Eco Life, Świeca sojowa Wanilia

Eco Life, Świeca sojowa Wanilia

Naturalna świeca zapachowa Wanilia

Napisz opinię


Inne produkty w tej samej kategorii: