Derma, Antybakteryjny żel do dezynfekcji (biobójczy), 100 ml

Derma

5709954024173

DER04173

Antybakteryjny żel do dezynfekcji (biobójczy) to przyjazny dla skóry rąk spray dezynfekujący. To produkt odpowiedni dla alergików, pozbawiony substancji zapachowych.

Czytaj Dalej


19,99Antybakteryjny żel do dezynfekcji (biobójczy) to przyjazny dla skóry rąk spray dezynfekujący. To produkt odpowiedni dla alergików, pozbawiony substancji zapachowych.

Żel jest oparty na 70% roztworze alkoholu, który szybko i skutecznie zabija bakterie i dezynfekuje. Odżywcza gliceryna jest dodawana, aby zapobiec wysuszeniu skóry dłoni.

Kosmetyk posiada certyfikat Asthma Allergy Denmark oraz AllergyCertifield.

Jest bezpieczny i może być stosowany codziennie przez dorosłych i dzieci (pod czujnym okiem opiekunów).

Warunki bezpieczeństwa:

  • opakowanie musi być szczelnie zamknięte i przechowywane z dala od źródeł ognia, ciepła i iskier
  • należy przestrzegać zasad palenia papierosów w pobliżu środka dezynfekującego

Produkt zawiera miedzy innymi etanol (nr WE 200-578-6)

OSTRZEŻENIE:

Wysoce łatwopalna ciecz i jej opary. Powoduje poważne podrażnienia oczu. W celu uzyskania pomocy medycznej, należy zabrać ze sobą pojemnik bądź etykietę produktu.

W przypadku kontaktu z oczami: płukać delikatnie wodą przez kilka minut. Usunąć wszelkie soczewki kontaktowe, jeśli jest taka możliwość i w dalszym ciągu płukać delikatnie oczy. W przypadku utrzymującego podrażnienia oczu niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza.

Zawartość i pojemnik należy usunąć zgodnie z przepisami o odpadach komunalnych.

Derma Żel do dezynfekcji jest w 100% wegański
0% perfum – 0% barwników

Sposób użycia:

Rozprowadzaj i wcieraj środek dezynfekujący między palcami, paznokciami, plecami, dłonią i nadgarstkiem przez około 30 sekund, aż ręce wyschną.

Derma Hand Spray do higienicznej dezynfekcji rąk jest produktem biobójczym zarejestrowanym pod numerem pozwolenia na obrót produktem biobójczym 1170.

Wszystkie informacje zawarte o tym produkcie są oparte na bazie naszego praktycznego doświadczenia i / lub testach laboratoryjnych. Ze względu na duże spektrum w warunkach eksploatacji i nieprzewidywalny czynnik ludzki, zaleca się zawsze przetestować nasze produkty przed ostatecznym rozpoczęciem użytkowania.

Produkty biobójcze stanowią substancję lub mieszaninę, składającą się z jednej lub kilku substancji czynnych, której przeznaczeniem jest niszczenie, odstraszanie, unieszkodliwianie organizmów szkodliwych, zapobieganie ich działaniu lub zwalczanie ich w jakikolwiek sposób inny niż działanie czysto fizyczne lub mechaniczne.

Skład: Alkohol denat, aqua, gliceryna, Karbomer, metylopropanol, etanol WE 200-578-6

Certyfikat ALLERGII Astma-Allergi Danmark
Miejsce pochodzenia Dania

Opinie

Napisz opinię

Derma, Antybakteryjny żel do dezynfekcji (biobójczy), 100 ml

Derma, Antybakteryjny żel do dezynfekcji (biobójczy), 100 ml

Antybakteryjny żel do dezynfekcji (biobójczy) to przyjazny dla skóry rąk spray dezynfekujący. To produkt odpowiedni dla alergików, pozbawiony substancji zapachowych.

Napisz opinię


Inne produkty w tej samej kategorii: